Chale Dos Beija Flores
| Gratis WiFi Gratis Wi-Fi på offentlige områder | Aktiviteter Vandreture | Spa og afslapning Solarium |
| Børnevenlig Kravlegårde | Morgenmad Morgenmad på værelset | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
30 m² Chale Dos Beija Flores tilbyder god indkvartering i Gramado. Der er 1 værelser med et tekøkken og 1 badeværelser.
Når du bor på dette sted, vil du være 4 km fra Gaucho-parken og 6 km fra GramadoZoo.
Villaen er et sted, hvor gæsterne kan engagere sig i sportsaktiviteter som vandreture.
- Lufthavne
- Caxias Do Sul lufthavn78 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis Wi-Fi på offentlige områder
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Kamin
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Morgenmad på værelset
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Solseng
- Have
- Solarium
- Vandreture
Services
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Fladskærms TV
- Kravlegårde
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Chale Dos Beija Flores villa?
Gæster på Chale Dos Beija Flores villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Caxias Do Sul fra Chale Dos Beija Flores villa?
Der er 80 km mellem Caxias Do Sul og Chale Dos Beija Flores villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chale Dos Beija Flores villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Chale Dos Beija Flores villa er 72$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til den alpehytte?
Gæsterne vil kunne bo i den alpehytte med deres kæledyr.